O projektu

Vítejte na naší malé Gladiatus wikipedii

Cílem tohoto projektu je informovat hráče české a slovenské komunity o možnostech ve hře, co a jak se dá dělat, co jinde se nedá dohledat a spoustu dalšího...

A to není to hlavní - vše plně v českém jazyce (některé informace se dají dohledat na internetu, ovšem téměř vždy v jiném jazyce než je čeština).

Miniwiki je dlouhodobý projekt a nemá konce, shromažďuje veškeré informace o hře a vkládá je dále pro veřejnost.

Miniwiki je také tvořena za pomocí přispěvatelů - jedná se o zkušené hráče, kteří mají se hrou vlastní bohaté zkušenosti a předávají je dál, tedy od hráčů pro hráče.

Přijímáme také pomoc zvenčí, to znamená, že pokud by jste chtěli sepsat stránku (třeba formou článku) do Miniwiki, tak jej můžete následně zaslat na náš e-mail, a správce stránky vyhodnotí, zda by byly tyto informace pro Miniwiki užitečné, pokud ano, tak budou implementovány na web.

K dispozici jsou (momentálně) informace o základních prvcích hry, boji v arénách, relevantních svitcích, průchod podsvětím, eventech ve hře, gildovních budovách, výpravách/bludištích a kování předmětů.

Máte-li nějaké připomínky k obsahu Miniwiki (návrhy, doplnění informací, korekce chyb...), tak neváhejte nás kontaktovat přes náš e-mail.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat